Magnifique Villa Avec Piscine Et Jardin
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Magnifique Villa Avec Piscine Et Jardin Sainte-Rose med 4 sovrum, med plats för upp till 8 gäster, ligger inom 1 km från kända kulturplatser som Musee du Rhum. Den här villan med 3 badrum, som ligger inom några kvarter från Pointe Allegre, erbjuder Wi-Fi och en parkering.
Cirka 10 minuters bilresa från denna villa hittar du Plage des Amandiers, medan Reimonenq Distillery ligger ungefär 25 minuter bort till fots.
Från fönstren i Magnifique Villa Avec Piscine Et Jardin erbjuds utsikt över trädgården.
Du kan laga mat i ett komplett kök, som har te-/kaffebryggare och kylskåp. Gästerna kan äta middag på restaurangen La Courtoisie, som ligger ungefär 16 minuter bort till fots. Den närmaste busshållplatsen är Bebel, som ligger mindre än 400 meter bort.
- Flygplatser
- Pointe-a-Pitre Le Raizet27 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Grill faciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Te- och kaffefaciliteter
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Magnifique Villa Avec Piscine Et Jardin en trådlös internetanslutning?
Ja, Magnifique Villa Avec Piscine Et Jardin erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på Magnifique Villa Avec Piscine Et Jardin?
Ett komplett kök finns på Magnifique Villa Avec Piscine Et Jardin. - ❓
Tillåter Magnifique Villa Avec Piscine Et Jardin husdjur?
Magnifique Villa Avec Piscine Et Jardin tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i denna villa?
Ja, en bubbelpool erbjuds i denna villa.